CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Налаштування та відключення сповіщень

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Я не отримую оповіщення на email. Що робити?

Перевірте в особистому кабінеті у розділі «Особисті дані» вказану електронну адресу, а також налаштування email-повідомлень у розділі «Повідомлення» і включіть, якщо вони вимкнені. Якщо email-оповіщення підключені, але вам все одно не приходять повідомлення на вказану електронну адресу, зв'яжіться зі службою технічної підтримки користувачів CashMe. 

Я не отримую сповіщення на телефон. Що робити?

Перевірте в особистому кабінеті у розділі «Повідомлення» налаштування телефонних повідомлень і включіть, якщо вони вимкнені. Якщо оповіщення підключені, але ви все одно не отримуєте sms-повідомлень, зв'яжіться зі службою технічної підтримки користувачів CashMe. 

Я не хочу отримувати оповіщення. Що робити?

У розділі особистого кабінету «Повідомлення» ви можете налаштувати отримання оповіщень на електронну адресу та мобільний телефон. Відключити отримання повідомлень щодо інформації по кредиту неможливо. 

Назад