CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Повернення кредиту

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Як можна погасити кредит?

Ви можете погасити кредит трьома способами: скориставшись банківською картою, через термінал самообслуговування або звернувшись до відділення будь-якого банку України. Детальну інформацію про кожен із способів погашення ви знайдете на сторінці Як повернути кредит.

В якому банку я можу погасити кредит?

Погасити кредит ви можете у відділенні будь-якого банку України, попередньо роздрукувавши квитанцію на оплату в особистому кабінеті. 

Як погасити кредит через термінал?

Скориставшись картою терміналів на нашому сайті, знайдіть найближчий до вас термінал самообслуговування. Виберіть на екрані терміналу розділ «Банківські операції» та натисніть на іконку сервісу CashMe. Вкажіть вид операції «Погашення кредиту», після чого введіть номер телефону, який ви використовуєте для входу в особистий кабінет, і суму погашення. Кошти на ваш рахунок будуть зараховані протягом декількох годин. Зберігайте квитанцію про оплату до фактичного зарахування грошових коштів. 

Чи можу я погасити кредит достроково?

Так, в сервісі CashMe ви можете погасити кредит достроково. У такому випадку відсотки будуть нараховані тільки за фактичний час користування грошима. 

Чи можу я оплачувати кредит частинами?

Сервіс CashMe підтримує можливість погашення кредиту частинами. 

Чи можна оплатити кредит з чужої карти?

Так, ви можете погасити кредит банківською картою, зареєстрованою не на ваші паспортні дані. Для оплати потрібно проходження верифікації зазначеної карти. 

Що робити, якщо я не можу погасити кредит в строк?

У разі неможливості погашення кредиту в строк ви можете скористатися послугою пролонгації. Продовження кредиту можливе на термін, що не перевищує час користування кредитом. Кількість пролонгацій не обмежена. 

Чи можна подати нову заявку після погашення?

Як тільки оплата надійде на рахунок і кредит набуде статус «Погашено», ви зможете подати повторну заявку. 

Як швидко можна взяти кредит після погашення?

Після зарахування коштів на ваш кредитний рахунок і сповіщення про успішне погашення діючої позики ви зможете оформити новий кредит. 

Чи можу я відмовитися від отриманого кредиту?

У разі зарахування коштів на вашу банківську карту кредит вважається виданим. Ви можете погасити його, сплативши відсотки за фактичну кількість днів користування кредитними коштами. 

Що робити, якщо знялося більше грошей?

Якщо у вас виникли фінансові питання, зв'яжіться з службою технічної підтримки сервісу CashMe. 

Назад