Що робити, якщо не виходить верифікувати банківську карту

27.07.2017

Верифікація карти — одна з головних умов надання кредиту. Верифікація карти дозволяє підтвердити наявність доступу до неї у користувача. Це гарантує безпеку при перерахуванні грошей.

Процес верифікації користувач проходить вже після заповнення інформації про себе та прикріплення документів. Це завершальний процес реєстрації на сайті CashMe.

Зазвичай заповнення заявки на кредит займає не більше 5-10 хвилин, але іноді виникають складності на етапі перевірки і верифікації банківської карти. За статистикою, саме ця процедура викликає труднощі у третини користувачів.

На третьому етапі реєстрації ви побачите перед собою таку форму:
У формі докладно написано, як перевірити карту, але навіть наявність інструкції не вбереже від помилок, які приведуть до неможливості верифікувати картку.

Якщо у вас виникли складності, перше, що необхідно зробити — це перевірити баланс. На рахунку вашої картки має бути мінімум 5 гривень, попри те, що під час верифікації знімається від 10 до 99 копійок. Якщо коштів недостатньо, потрібно поповнити рахунок на 5 гривень.

Також слід перевірити правильність внесених даних і термін дії карти.

Під час верифікації, з вашого рахунку резервується певна сума грошей, при цьому, на ваш мобільний телефон надсилається повідомлення від банка з вказанням цієї суми. Її треба ввести у відповідне поле для продовження процесу верифікації. Коли система перевірить відповідність даних, ми зрозуміємо, що в вас є доступ до картки, зарезервована сума буде повернута на ваш рахунок. 

Якщо ви все зробили правильно, але карта все одно не прикріпилася, можна спробувати прив'язати картку іншого банку або зв'язатися з фахівцями банку.

Якщо і після цього проблема не вирішена, зателефонуйте в підтримку платіжної компанії Platon за телефоном +38 (044) 399 99-04.

Також ви завжди можете звернутися в службу підтримки CashMe і отримати консультацію. Телефон служби підтримки: +38 (044) 200 21-25.

І ще трохи про верифікацію

Не варто переживати, що з вашої картки в процесі її перевірки буде знята певна сума грошей (до гривні), після підтвердження автентичності платіжного елемента, вона повернеться на рахунок.Прикріпити і верифікувати можна будь-яку карту: Visa, Mastercard, Maestro і навіть електронні карти Приватбанку.