CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Загальні питання про особистий кабінет

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Навіщо потрібен особистий кабінет?

Особистий кабінет користувача є вашою персональною сторінкою у сервісі CashMe. Скориставшись особистим кабінетом, ви можете переглянути і змінити особисту інформацію, дізнатися про стан рахунку, зробити необхідні фінансові операції (оформити, погасити, продовжити кредит), налаштувати систему сповіщень і роздрукувати документи, доступні за вашими заявками. 

Що таке ектронний підпис?

Згідно ст. 12 закону України «Про електронну комерцію» електронний підпис одноразовим ідентифікатором - це алфавітно-цифрова послідовність символів, яка дає змогу підтвердити свою особистість при здійсненні операцій в мережі Інтернет. Прикладом одноразового ідентифікатора є код, який відправляється користувачеві в SMS-повідомленні. 

Назад