CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Що впливає на рішення по заявці

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Що впливає на прийняття рішення по кредиту?

Основним фактором для прийняття рішення про видачу кредиту є інформація, отримана з Бюро Кредитних Історій. Також значення мають дані, що заповнюються вами при оформленні заявки. Чим більш докладно заповнена ваша особиста інформація, тим більше шансів на отримання позики. 

Скільки потрібно часу для розгляду заявки?

Процес отримання кредиту зазвичай займає не більше 15 хвилин завдяки автоматизованій системі прийняття рішень CashMe. У разі спірних ситуацій процес розгляду заявки може зайняти більше часу. 

Чи можна отримати кредит на чужу банківську карту?

Так, ви можете отримати кредит на банківську карту, оформлену не на ваші паспортні дані. Для зарахування коштів буде потрібно проходження верифікації зазначеної карти. 

Чи можу я відмовитися від отриманого кредиту?

У разі зарахування коштів на вашу банківську карту кредит вважається виданим. Ви можете погасити його, сплативши відсотки за фактичну кількість днів користування кредитними коштами. 

Що робити, якщо було зараховано менше грошей?

Якщо у вас виникли фінансові питання, зв'яжіться зі службою технічної підтримки сервісу CashMe. 

Гроші не прийшли на банківську карту. Що робити?

Якщо у вас виникли фінансові питання, зв'яжіться зі службою технічної підтримки сервісу CashMe. 

Назад