CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Оформлення пролонгації

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Чи можу я продовжити кредит?

Для клієнтів сервісу CashMe передбачена послуга пролонгації кредиту. Ви можете продовжити час користування кредитними коштами на термін, що не перевищує термін позики, встановлений при оформленні кредиту. Щоб оформити послугу пролонгації, зайдіть в особистий кабінет у розділ «Поточний кредит» і натисніть «Продовжити кредит». Послугою пролонгації можна скористатися в останній день користування кредитними коштами. 

Як оформити послугу пролонгації?

Зайдіть в особистий кабінет і у вкладці «Поточний кредит» виберіть «Продовжити кредит». Щоб активувати пролонгацію, необхідно оплатити вартість послуги і відсотки за користування кредитними коштами. 

Скільки разів можна продовжувати кредит?

Кількість пролонгацій не обмежена. 

Чи можна оформити пролонгацію при простроченні?

Щоб пролонгувати прострочений кредит, вам необхідно сплатити нараховані штрафні санкції, відсотки за користування кредитними коштами та вартість послуги пролонгації. 

Назад