CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Популярні питання про кредити

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Скільки грошей я можу взяти в кредит?

Сервіс онлайн-кредитування CashMe видає кредити у розмірі від 500 до 10000 грн. Максимальна сума першого кредиту становить 2000 грн. 

Як збільшити кредитний ліміт?

Оформляючи і повертаючи кредит у зазначений термін, ви автоматично стаєте учасником системи лояльності CashMe, що дозволяє збільшувати максимальну суму позики з кожним новим оформленим кредитом. Обов'язковою умовою збільшення мінімальної суми позики є повністю погашений попередній кредит. 

Хто може оформити кредит?

Сервіс CashMe видає кредити всім громадянам України, які досягли 18-річного віку, мають діючий паспорт і банківську карту. 

В якому місті можна взяти кредит?

Сервіс CashMe працює в онлайн-режимі по всій території України. Грошові кошти перераховуються на банківську карту, тому можливість оформлення позики не залежить від вашого фактичного місцезнаходження. Щоб взяти кредит, достатньо мати доступ до мережі Інтернет, банківську карту, ІПН і паспорт громадянина України. 

Чи потрібно бути присутнім, щоб оформити кредит?

Ні. Заявка на кредит оформляється в онлайн-режимі, а гроші зараховуються на вашу банківську карту. 

Чи можна оформити кредит по телефону?

Ні. Заявки оформлюються тільки через сайт сервісу CashMe за допомогою заповнення вашої особистої інформації, а також підтвердження номера телефону і банківської карти. 

Скільки потрібно часу для розгляду заявки?

Процес отримання кредиту зазвичай займає не більше 15 хвилин завдяки автоматизованій системі прийняття рішень CashMe. У разі спірних ситуацій процес розгляду заявки може зайняти більше часу. 

Як я дізнаюся рішення по заявці?

Рішення буде відправлено на телефонний номер та електрону пошту, вказані вами при оформленні заявки. 

Коли можна взяти наступний кредит?

Після зарахування коштів на ваш кредитний рахунок і сповіщення про успішне погашення діючої позики ви зможете оформити новий кредит. 

Яка максимальна кількість кредитів?

У сервісі CashMe ви можете взяти не більше одного кредиту одночасно. Кількість повторних кредитів не обмежена. 

Що відбувається, якщо не погасити кредит вчасно?

У разі непогашення кредиту в строк клієнту будуть нараховуватися штрафні санкції. Щоб уникнути прострочення, ви можете скористатися послугою пролонгації і продовжити дію позики на термін, відповідний первинному терміну користування кредитними коштами. 

Що робити, якщо було зараховано менше грошей?

Якщо у вас виникли фінансові питання, зв'яжіться зі службою технічної підтримки сервісу CashMe. 

Що робити, якщо знялося більше грошей?

Якщо у вас виникли фінансові питання, зв'яжіться зі службою технічної підтримки сервісу CashMe. 

Назад