CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Кредитний договір

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Що таке кредитний договір і навіщо він потрібен?

Підписання кредитного договору дозволяє вам отримувати другий і наступні кредити у сервісі CashMe, а також збільшувати максимальну суму позики з кожним новим зверненням. Підписання кредитного договору здійснюється в електронному вигляді при оформленні заявки за допомогою підтвердження своєї згоди з умовами користування кредитними коштами. Ця згода є аналогом вашого власного підпису у мережі Інтернет та має повну юридичну силу згідно діючого законодавства Украйни. 

Де ознайомитися з умовами договору?

З умовами кредитного договору ви можете ознайомитися на етапі оформлення заявки, а також в особистому кабінеті, якщо ви вже брали кредит і є клієнтом сервісу CashMe. 

Назад