Верифікація картки

На цій сторінці ви можете знайти відповіді на поширені питання стосовно роботи сервісу CashMe. Додаткову інформацію про наш сервіс дивіться на сторінці Про компанію.

Навіщо проходити верифікацію карти?

Проходження верифікації банківської карти необхідне, щоб підтвердити те, що у вас є до неї доступ, і ви зможете отримати гроші на цю карту. Це забезпечує додаткову безпеку при перерахуванні вам грошових коштів. 

Як проходить верифікація карти?

З вашої картки буде зарезервована випадкова сума від 10 до 99 копійок, точне значення якої вам необхідно буде ввести у копійках у спеціальну форму на сайті. Якщо у вас підключений SMS-банкінг, то значення зарезервованної суми ви отримаєте у SMS-повідомленні на свій телефон, якщо ні - вам необхідно зв'язатись з оператором банку за номером, вказанним на зворотній стороні карти, та дізнатися точну суму у нього. Після успішного підтвердження гроші будуть повернуті на вашу банківську карту. 

Що таке CVV-2 код і навіщо він потрібен?

CVV-2 код представляє собою тризначний код (останні 3 цифри на зворотній стороні картки), який використовується для перевірки автентичності банківської карти. Він необхідний для здійснення будь-яких фінансових операцій у мережі Інтернет. 

Назад