Як оцінити шанси на отримання онлайн кредиту: які чинники впливають на рішення по заявці

02.02.2018

Сервіси онлайн кредитування набагато більш лояльні до клієнтів, ніж банки, але і тут не кожен може отримати кредит. При прийнятті рішення працівники сервісу керуються головним принципом — зниження ризику неповернення виданих позик.

Є певні критерії, за якими можна оцінити свій шанс на отримання кредиту онлайн.На що звертають увагу сервіси кредитування


Найбільший шанс отримати кредит практично в будь-якої фінансової організації має платоспроможний громадянин України, віком 21-50 років. Під цей параметр відбору потрапляють люди з постійним доходом, тобто ймовірність повернення позики велика.

На рішення по заявці також впливає місце роботи і розмір заробітної плати. Людям із середнім рівнем доходу може бути відмовлено у видачі великої суми кредиту, бо працівники сервісу вважають, що велика частина середньої місячної зарплати використовується позичальником для оплати харчування, комунальних послуг і щоденних потреб, відповідно на внесення платежів за кредитом грошей буде недостатньо. Тому маючи щомісячний дохід на середньому рівні, краще подавати заявки на невеликі кредити і обирати термін 7-14 днів.

У CashMe високий показник схвалень, тому навіть без офіційного працевлаштування, клієнт може розраховувати на отримання необхідної суми.


Ще один критерій, що впливає на рішення по заявці — кредитна історія потенційного позичальника. Кредитна історія — це відомості про фінансову дисципліну фізичної або юридичної особи. Дані знаходяться в Українському бюро кредитних історій.

На основі інформації в Бюро також проводиться оцінка ризиків для сервісу мікрокредитування, але відзначимо, через негативну історії не завжди приходить відмова у видачі коштів, може бути просто запропонована менша сума.


Як перевірити свою кредитну історію


Отже, щоб оцінити шанси на отримання позики онлайн, ми рекомендуємо перевірити кредитну історію. Отримати виписку з УБКІ можна безкоштовно, 1 раз на рік. Ви можете замовити таку виписку на офіційному сайті бюро кредитних історій, інструкція міститься в розділі «Позичальники». Документ надсилають рекомендованим листом і видається він особисто в руки.

Отримати інформацію можна і через інтернет, але це пов'язано з ризиками: краще не залишати свої дані на сторонніх сайтах, які називають себе партнерами УБКІ. Безпечно можна отримати дані через додатки для смартфонів Sender, «Кредитна історія», і Приват24, якщо ви є клієнтом ПриватБанку.


Як приймається рішення по заявці в CashMe при першому і наступних зверненнях


При розгляді заявки клієнта, який звернувся вперше, CashMe враховує всі зазначені фактори і на підставі їх сукупності користувачеві дається відповідь. Сервіс працює з клієнтами, які потрапили в «чорний список», проте зазвичай таким клієнтам видаються невеликі суми позик, що дозволяє знизити ризики.Щоб збільшити свій шанс на ухвалення заявки, потрібно вказувати тільки достовірну інформацію. При першому зверненні краще брати невеликий позику на короткий термін. Також обов'язково потрібно заповнити всі поля анкети та вказати контактну особу.

У CashMe при першому зверненні клієнта є 2000 гривень. Щоб наступного разу отримати більше, необхідно виплатити перший кредит своєчасно. Зверніть увагу: своєчасно, це означає точно в строк, не допустити прострочення, але і не вносити всю суму кредиту заздалегідь.