Чому краще звернутися до сервісу мікрокредитування, ніж відправитися у ломбард

13.10.2017

Кожна людина стикалася з фінансовими труднощами. Коли гроші потрібні терміново, а друзі виручити не можуть, залишається 2 варіанти: оформити мікрокредит або звернутися в ломбард.

І в ломбарді, і в мікрокредітной організації можна отримати гроші досить швидко, з мінімальною кількістю документів і на невеликий термін. Але є суттєві відмінності між цими двома методами кредитування, про які ми поговоримо нижче.
1. При отриманні позики в мікрокредітной організації клієнтові не доводиться закладати майно. У ломбардах закладена техніка або ювелірні прикраси є гарантом того, що клієнт поверне борг та нараховані на нього відсотки, а в мікрокредітних організаціях рішення про видачу кредиту користувачеві приймається за допомогою автоматичної скорингової системи. Така система перевіряє фінансовий стан клієнта і визначає, чи зможе він повернути позику.

2. Якщо клієнт, який заклав майно в ломбард, не зміг його своєчасно викупити, велика ймовірність того, що майно буде відправлено на продаж. А ось сервіси мікрокредитування лояльніше ставляться до своїх клієнтів, надаючи їм можливість оформити пролонгацію.

3. Ще одна важлива відмінність — звертаючись до мікрокредітной організації, клієнт сам обирає необхідну суму і термін погашення позики, а суму в ломбарді вам назве оцінювач.

4. При отриманні грошей в ломбарді, погана кредитна історія не має ніякого значення, а сервіси кредитування зазвичай звертають увагу на цей факт.

5. У ломбарді від вас зажадають тільки паспорт, для отримання грошей в сервісі кредитування потрібно буде надати ще й ІПН. Довідки про доходи або поручителі не потрібні.

У сучасному світі набагато простіше, безпечніше і зручніше буде скористатися послугами онлайн кредитування від сервісу CashMe, ніж звертатися в ломбард.

 

 

 

Переваги співпраці з мікрофінансовими організаціями наступні:

1. Оформити позику можна в онлайн режимі, не виходячи з дому.

2. Не потрібно залишати заставу і турбуватися за збереження свого майна.

3. Ви не залежите від вердикту оцінювача і отримаєте стільки грошей, скільки вам потрібно (в межах кредитного ліміту).

4. Така угода набагато безпечніша — не варто забувати про велику кількість пограбувань ломбардів. А ось при оформленні кредиту онлайн можна відчувати себе в цілковитій безпеці.

5. Погасити заборгованість теж можна не відвідуючи офіс компанії — в онлайн режимі або через термінал самообслуговування.

6. Не потрібно чекати в чергах і їздити по місту в пошуках більш вигідних пропозицій — всі умови можна знайти у відкритому доступі в інтернеті.

7. Отримати позику можна в будь-який час доби, перебуваючи в будь-якому місті.

Підводячи підсумок можна сказати, що в разі виникнення фінансових труднощів, набагато вигідніше і зручніше звертатися в мікрокредітной організації, де ви можете отримати суму, якої бракує всього за 15 хвилин при наявності тільки гаджета або комп'ютера і підключення до інтернету. Сервіс CashMe гарантує безпеку угоди і особистих даних клієнта, а також прозорі умови і якісне обслуговування, переконайтеся самі!