Чому клієнтам вигідно звертатися в CashMe

07.09.2017

Конкуренція на ринку мікрокредитування сьогодні досить велика, і кожен клієнт, перш ніж звертатися до того чи іншого сервісу оцінює вигоду пропозицій. Що ми можемо запропонувати нашим клієнтам?
1. Прозорі умови. У договорі, який укладає клієнт, чітко прописані всі умови співпраці. Ми не використовуємо прихованих комісій і не вимагаємо додаткових платежів. Погашайте кредити вчасно і сплачуйте відсотки тільки за фактичні дні користування грошима.

Ознайомитися з умовами кредитного договору можна до оформлення заявки, щоб користувачі могли оцінити умови сервісу.

2. Для розгляду заявок від нових клієнтів іноді потрібно більше часу, але лише тому, що ми відповідально підходимо до процедури. Але після схвалення заявки кошти на карту перераховуються миттєво.

3. При оформленні другої та кожної наступної заявки зростає не тільки сума доступного кредиту, крім цього, скорочується час на видачу грошей - рішення приймається автоматично і процес отримання коштів на карту не займає більше ніж 1 хвилина.

4. Ще одна вигода для клієнтів - простота оформлення позики. Процес заповнення анкети при першому зверненні не потребує більше 10 хвилин, а при подальшому вам буде потрібно тільки вибрати суму і термін кредитування.

5. Велика максимальна сума. Сервіс намагається надавати послуги кожному клієнту індивідуально, тому тепер постійним користувачам буде доступна сума в 10 000 гривень, що допоможе розширити ваші можливості.

6. Заявки розглядаються у будь-який час дня і будь-який день тижня. Сервіс працює у вихідні та святкові дні.

7. Отримати відповіді на ваші запитання. Служба підтримки працює з 9:00 до 20:00 у будні дні та з 10:30 до 18:00 у вихідні. Ви зможете задати будь-які питання фахівцям, які зацікавлені в тому, щоб надати допомогу клієнту.