Який кредит обрати: готівкою, або на картку

01.09.2017

Сучасний ринок кредитування надає клієнтам широкі можливості: отримати гроші можна готівкою у відділенні банку, на карту або розрахунковий рахунок. Давайте розберемося, в якій ситуації краще буде отримати гроші на карту, а в якій - на руки.
Кредит готівкою видають і банки, і деякі мікрофінансові організації. Такий спосіб вимагає витрати часу - адже вам потрібно буде відвідати відділення компанії або банку, дочекатися своєї черги, заповнити необхідні документи і після цього чекати рішення кредиторів. Саме тому отримувати гроші готівкою доречно, якщо вам потрібна велика сума грошей на велику покупку, яка давно планувалася.

Переваги кредиту готівкою:

  • У банку можна отримати велику суму.
  • При необхідності розплачуватися готівкою не потрібно знімати їх з карти з комісією.

Кредити на карту придбали високу популярність останнім часом, це обумовлено декількома факторами, зокрема:

  • Зручність. Отримати онлайн кредит в CashMe просто - потрібен лише комп'ютер або мобільний пристрій та доступ в інтернет. Заповнити заявку можна лише за 10-15 хвилин.
  • Економія часу. Оформити позику можна з дому, тому ви заощаджуєте чимало часу. Крім того, обробка такого кредиту вимагає менше часу, ніж оформлення в касі банку.
  • Кредит на карту можна отримати у будь-який час доби, а також в будь-якому місті.
  • Використовувати карту в магазинах зручніше, ніж готівку. Крім того, на карті немає такої кількості мікробів, як на купюрах.
  • Безпека. Якщо ваша платіжна карта була загублена або вкрадена, ви можете відразу ж її заблокувати і не втратити отримані в кредит гроші.

У підсумок можна сказати, що в сучасному світі краще отримувати кредити на карту, особливо якщо ви потрапили у форс-мажорні обставини, коли кошти потрібні терміново, або ж якщо необхідно проводити часті невеликі платежі.
Сервіс мікрокредитування CashMe надасть вам кредити онлайн на будь-яку банківську карту на прозорих умовах. Тепер максимально доступна сума для постійних клієнтів збільшена до 10 000 гривень! З нами вам не доведеться їхати в офіс, стояти в чергах і довго чекати відповіді - процес видачі грошей автоматизований і вимагає зовсім мало часу.