Чому клієнти звертаються в CashMe: 5 поширених причин

04.08.2017

Сервіс мікрокредитування CashMe - стрімко розвивається фінансова компанія України. Наша мета - працювати для клієнтів і допомагати населенню країни в разі потреби.
Онлайн кредити мають масу переваг перед іншими видами позик, вони дозволяють отримати необхідну суму на короткий термін, управляти кредитом через особистий кабінет і легко повертати гроші частинами або повністю.

У яких випадках варто звернутися саме до нас? Ось п'ять основних причин, за якими звертаються наші клієнти:

1. Терміново потрібні були гроші на ремонт. Навіть якщо ремонт давно планувався і засоби на нього відкладалися заздалегідь, ніхто не застрахований від раптових витрат. Наприклад, захотілося замінити сантехніку на італійську, а в первісної кошторисі такого пункту видатків не було. Що робити? Знову відкладати свої плани «на потім», або взяти онлайн кредит в CashMe і закінчити з ремонтом вже в цьому місяці? Зазвичай люди вибирають другий варіант і звертаються за фінансовою підтримкою до нашого сервісу.

2. Ще одна поширена причина звернення до нас - раптовий відпустку або поява вигідною гарячої путівки. У такій ситуації гроші потрібні терміново, тому кращим рішенням стане звернення в сервіс онлайн кредитування, де ви зможете отримати гроші всього за кілька хвилин.

3. Оплата за оренду житла. Якщо ви знайшли підходящу квартиру, але не можете внести необхідну суму терміново, щоб не втратити хороший варіант, слід звернутися до нас, і сервіс CashMe надасть гроші, яких бракує.

4. Сломалась побутова техніка і терміново потрібно її заміна. Складно обійтися тривалий час без пральної машинки або холодильника, тому в разі їх виходу з ладу доцільно отримати кредит, а не чекати зарплати.

5. Непередбачені обставини поза домом. Наприклад, перебуваючи у відпустці, чоловік втратив залізничний квиток, або вирішив залишитися в готелі ще на кілька днів, або ж виникла необхідність у медичній допомозі. У кожній із цих ситуацій потрібні гроші, і часто знайти їх швидко просто неможливо. Єдиний вихід - звернутися в сервіс CashMe, і гроші надійдуть на карту будь-якого банку всього за кілька хвилин.
Це найпоширеніші причини, за якими клієнти звертаються до нас, але головна причина полягає в довірі до сервісу CashMe. Компанія пропонує вигідні та прозорі умови співпраці всіх громадян України, навіть тим, хто не володіє позитивною кредитною історією.