Чи можна збільшити строк користування грошима в CashMe та як це зробити?

06.07.2017

Життєві обставини не завжди можна контролювати, та ми готові зрозуміти становище кожного клієнта. У разі, якщо ви не можете повернути кредит в CashMe своєчасно, щоб не допустити зіпсування кредитної історії та прикладання штрафних санкцій, необхідно користуватися послугою пролонгації.
Пролонгація – це збільшення строку кредитування. Сервіс CashMe надасть таку можливість, клієнт може подовжити строк кредитування у останній день дії кредитного договору.

За правилами сервісу, ви можете подовжити термін кредитного договору на період часу, який не перебільшує першовстановленний термін позики. Тобто, якщо ви оформляли кредитний договір на 10 днів, то й строк пролонгації не може бути більшим, ніж 10 днів.

Як оформити пролонгацію

Щоб оформити послугу подовження кредиту, вам необхідно зайти в особистий кабінет та натиснути на «Поточний кредит». У меню оберіть подовжити кредит, та ви зможете активувати послугу пролонгації. Для цього клієнт повинен сплатити вартість послуги та заплатити всю суму відсотків за користування кредитними коштами.

Скористуватися послугою пролонгації можна також після закінчення діє кредитного договору. У разі просрочення строків, до клієнта застосовують штрафні санкції.
Кількість пролонгацій не обмежено, але кожен раз вам необхідно буде сплачувати послугу пролонгації.

CashMe піклується про вас!