Переваги сервісу CashMe: чому варто звернутися саме до нас

08.06.2017

Компанія CashMe — унікальний в Україні сервіс мікрокредитування. Він існує не так давно, але вже встиг завоювати популярність в сфері мікрокредитування і знайти велику клієнтську базу. Чому люди обирають нас? Тому що ми гарантуємо безпеку і якість послуг, що надаються, завжди готові прийти на допомогу і пропонуємо прозорі умови співпраці.
5 головних переваг компанії


Головна перевага роботи сервісу — лояльне ставлення до клієнтів. Ми переконані, що кожна людина заслуговує другого шансу, тому, готові прийти на допомогу будь-якому громадянину України. Незалежно від кредитної історії та інших факторів, сервіс CashMe надасть фінансову допомогу. 

Компанія CashMe є єдиною фінансовою організацією, яка видає позики людям з негативною кредитною історією без збільшення процентної ставки. У нас мінімальний відсоток відмов.

Друга перевага — простота. Щоб отримати гроші, необхідно просто заповнити заявку на головній сторінці сайту, вам навіть не доведеться виходити з дому або офісу. Гроші можуть бути перераховані на карту будь-якого банку України, а процес розгляду заявки зазвичай займає не більше 15 хвилин.

Третя перевага — безпека. Ми гарантуємо безпеку особистих даних, які ви залишаєте на сайті, в тому числі, безпеку платіжних реквізитів і будь-який інший інформації. Завдяки новітнім інформаційним технологіям, реквізити не можуть бути перехоплені зловмисниками.

Ще одна перевага сервісу — унікальна можливість реабілітувати свою кредитну історію з CashMe. Ми видаємо кредити громадянам з негативною фінансової репутацією, і, при своєчасному погашенні кредиту, в кредитну історію будуть внесені позитивні оцінки.

І нарешті, у нас повністю прозорі умови кредитування, немає прихованих комісій і додаткових платежів. Всі права та обов'язки сторін прописані в електронному договорі, відповідно до якого сервіс і здійснює свою діяльність.
Якщо вам потрібна фінансова підтримка, CashMe прийде на допомогу!