Як погасити кредит в CashMe

15.05.2017

Погасити кредит, оформлений у CashMe, вам буде неважко. Є три зручних способи повернення позики:

  • ·    Через термінал самообслуговування;
  • ·    Через особистий кабінет;
  • ·     Через касу будь-якого банку України.

Простіше за все погасити кредит через особистий кабінет на сайті. Вам необхідно авторизуватися у своєму профілі, зайти у розділ «Поточний кредит», де є вся інформація щодо суми позики та строку її погашення. Натисніть на кнопку «Погасити кредит» та оберіть спосіб оплати.


 


Оплата банківської картою

Це найзручніший спосіб виплати, бо гроші з неї на рахунок компанії поступають миттєво.

Далі, вам необхідно ввести суму платежу: ви можете вказати повну суму, або лише її частину. Натисніть на «підтвердити оплату» - гроші автоматично будуть переведені на рахунок організації. Підтверждення не потрібне, бо ваша банківська картка зареєстрована в нашій базі.

Оплата через термінал самообслуговування

На нашому сайті ви можете знайти найближчий термінал самообслуговування, котрий працює з CashMe.

На моніторі виберіть «Банківські операції», а потім, натисніть на іконку нашого сервісу. Оберіть «Погашення кредиту», у відкритому полі введіть номер телефону, на якій ви реєстрували свій особистий кабінет. 

Оплата через відділення банку

Ви маєте можливість внести повну суму кредиту, або її частину, у відділенні будь-якого банку України. Для цього увійдіть у свій особистий кабінет та натисніть на «способи оплати» у розділі «Поточний кредит».

Оберіть «Оплатити у відділенні банку, у відкритому полі введіть суму, яку плануєте внести на рахунок. Потім, вам необхідно роздрукувати квитанцію та підійти до найближчого відділення  банку. Виплати приймають у касі.

Увага, у разі виплати кредиту через відділення банку, гроші можуть бути зараховано лише через 2 банківських дні. За ці дні вам також необхідно буде сплатити відсотки за користування додатковими днями. Тому, найкращім варіантом стане оплата через особистий кабінет, бо у цьому разі гроші зараховуються миттєво. Так ви зможете розрахуватися з боргом достроково.