Чому мені було відмовлено у кредиті? Можливі причини

05.05.2017

Вдповідно до правил компанії CashMe та чинного законодавства, ми маємо право не розкривати причині відмови у видачі кредиту. Причина завжди є індивідуальною, але, щоб задовольнити цікавість клієнтів, ми підготували для вас перелік найбільш пошириних причин для відмови.


ТОП 5 головних причин


  1. Погана кредитна історія. Сервіс CashMe прцює з чорними списками банків, але відмова в видачі все ж таки можлива. Якщо ви неодноразово брали мікрозайм та не дотримувалися терміну виплати, заявка, скоріш за все, буде відхилена.
  2. Друга причина – маленька імовірність гарантій повернення. Якщо в вашій біографії будуть знайдені факти, що свідчать про можливу неплатоспроможність, заявка на кредит може буди відхилена. 
  3. Приводом для відмови може стати судимість. Зазвичай наявність умовного терміну, або ж судимість, справа по якій давно закрито, не впливає на рішення мікрофінансових організацій, але трапляються винятки.
  4. Мікрофінансовий організації, як правило, не видають позики недієздатним громадянам і людям з обмеженою дієздатністю, а також тим, хто знаходиться на обліку в психіатричному диспансері.
  5. Одна з найголовніших причин - вказівка ​​недостовірних даних при реєстрації на сервісі і при оформленні заявки. Навіть якщо ви ненавмисно ввели неправильний номер телефону або адресу електронної пошти, це викличе підозру і може бути розцінено як спроба неправомірних дій від третьої особи.


Що робити, щоб заявка не була відхилена


Насправді відмова може статися з абсолютно несподіваного приводу, але, щоб знизити ймовірність такого результату, ми рекомендуємо ретельно перевіряти введені дані: ПІБ, контакти, номер карти і т. Д. Крім того, якщо у вас погана кредитна історія, перш ніж подавати заявку на нову позику, слід повністю розплатитися з боргами.

Якщо ваша заявка не була схвалена, ви можете подати повторну через 30 днів.

Ми намагаємося забеспечити клієнтам зручні та вигідні умови співпраці, працюємо з усіма верствами населення, незалежно від кредитної історії, рівня прибутку иа інших показників. Саме тому в CashMe мінімальний відсоток відмов.