3 причини, чому краще взяти онлайн кредит, ніж позичати гроші у знайомих

05.04.2017

Ви не довіряєте кредитній системі? У вас напевно вже склалася певна думка і на неї буде складно вплинути, але ми спробуємо.

Є причини вибрати сервіс онлайн кредитування, як варіант для вирішення вашої фінансової задачі, і ми пояснимо чому:


1. Сервіс «не ображається».

Коли стоїть питання про терміни повернення боргу, в спілкуванні зі знайомим це недбало узгоджується і закріплюється словом «обіцяю». Але обставини іноді складаються так, що ви не встигаєте повернути гроші в назначений час. З онлайн сервісами все набагато простіше. Це автоматизована система. Ви маєте можливість подовжити терміни через свій особистий кабінет на зручний вам період.


2. Вам не потрібно спілкуватися особисто.

Пройдіть етапи реєстрації, візьміть перший кредит і переглядайте всю необхідну інформацію по кредиту в своєму кабінеті через будь-який девайс. Якщо виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до нашого менеджера через сторінку сервісу в соціальних мережах.


3. Люди мають властивість забувати.

Повернувши певну частину боргу, ви можете про це забути. Або людина, у якої ви займали, не записала і забула, і з цієї причини починається конфлікт. Це нікому не потрібно.

Через сервіс ви цілодобово маєте доступ до даної інформації.


Взявши гроші в борг, як правило, мало хто думає про негативні наслідки. З приятелем, звичайно, легше домовиться про умови, ніж з будь-яким банком, але може виникнути конфліктна ситуація, як зазвичай це буває. Цього можна уникнути.

Сервіс CashMe надає гнучкі і прозорі умови кредитування. Переконайтеся в цьому самі.