Типові помилки при оформленні кредиту і як їх уникнути

30.01.2017

Коли ви берете позику, потрібно чітко розуміти, для яких цілей вона вам необхідний. Ви повинні мати чіткий план, в якому буде розрахована точна сума грошей для своєчасного погашення кредиту. Не беріть суму більше запланованої і менше необхідної для вирішення ваших фінансових задач. Сума повинна повністю задовольнити вашу потребу.

Необхідно серйозно поставитися до вибору сервісу, через який ви хочете отримати позику. Не варто повністю довіряти чуткам або коментарям. Порівняйте критерії сервісів самостійно, вони зазвичай представлені на сайті у відкритому доступі.

CashMe має долю переваг, які будуть більш вигідні для клієнтів, ніж характеристики інших сервісів, зокрема і банків.

Які помилки найчастіше допускають позичальники?

1. Передача особистої інформації третім особам.
Заповнюйте заявки самостійно і виключно на офіційному сайті.

2. Умови кредитного договору.
Не погоджуйтеся з умовами кредитного договору, поки не ознайомитеся з усіма нюансами видачі та повернення позики.

3. Введення особистої інформації.
Будьте максимально уважними, вказуючи особисті дані. Ретельно все перевірте кілька разів.

4. Вчасно погашайте кредит. Це не тільки позбавить вас від зайвих витрат, але і сприятиме поліпшенню рейтингу вашої кредитної історії.

З яких причин відбуваються дані помилки:

1. Поспіх.
Через прискорений темп життя, у людей обмежений час на прийняття рішень.

2. Обмеженість інформації.
Більшість думає, що умови всіх сервісів, що надають мікропозики, однакові. Це помилкова думка. Кожна мікрофінансова організація має свої умови: терміни на позику, ставку і суму.

3. Емоції і переживання.
У стресовому стані людина не розбирає варіанти і обирає перше, що попадеться, не дивлячись, на яких умовах надається кредит.

Головне, в таких питаннях, як кредитування, намагатися бути раціональним і не слухати емоції, все зважувати і уважно читати надану інформацію на сайті. Ви завжди можете отримати відповідь на хвилююче вас фінансове питання в розділі Допомога або звернутися до служби технічної підтримки користувачів CashMe.