CashMe — ваш безпечний сервіс онлайн кредитування

20.01.2017

Імідж компанії — це не просто слова.


CashMe досить молодий сервіс, але ми вже маємо свою позицію на ринку і «свого» клієнта. Одна з найважливіших переваг сервісу CashMe — зручність, простота і безпека.

Для ваших фінансових задач ми пропонуємо доступне рішення — прозорий сервіс для швидких позик.

Ми прагнемо до довіри і відкритості в спілкуванні з клієнтами, тому нам важливо отримати зворотнiй зв'язок. Для цього необхідна налагоджена спільна робота, як служби підтримки, так і менеджера в соціальних мережах, який надає чіткі відповіді на питання клієнтів. Ми відкрито говоримо про все з нашими клієнтами, особливо про те, що їх хвилює в користуваннi сервісу.


Найпопулярніше питання всіх користувачів сервісів, де необхідно надавати особисту інформацію — чи безпечно це? Ми трохи пояснимо цю ситуацію.

Для оформлення будь-якого кредиту, як онлайн, так і офлайн, необхідно надати ваші персональні дані.

Що являють собою персональні дані?


Це всі ваші паспортні дані (ПІБ, дата народження, ІПН, адреса реєстрації і т.д.) і дані ваших банківських карт. Пильність тут не завадить. Ось невелика підказка, що робити, перед тим як відправити свої особисті дані:


- Не бійтеся поспілкуватися і дізнатися необхідну для вас інформацію з цього питання у існуючих користувачів.


- Ознайомтеся з політикою конфіденційності сайту. Там міститься інформація про те, яким чином захищені персональні дані, де вони будуть використані і як можна їх видалити в разі потреби. Сервіс несе відповідальність за використання ваших даних.


- Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору на сайті сервісу.Чи безпечно надсилати особисті дані CashMe?


З CashMe ви можете бути повністю впевнені в безпеці персональних даних, які надаєте сервісу.

Сервіс онлайн кредитування CashMe дотримується політики суворої конфіденційності і безпеки особистої інформації, як під час її передачі, так і після отримання. Ми несемо повну відповідальність за нерозголошення, наданих користувачем даних згідно з чинним законодавством України. На сайті використовується сучасна система шифрування даних, що забезпечує високий рівень інформаційної безпеки.


З CashMe ви можете бути впевнені в тому, що ваші персональні дані будуть використовуватися виключно за призначенням і з повною конфіденційністю.