Бюро Кредитних історій: що, як і для чого

11.01.2017

Кредитна історія — головний фактор, на який кредитори звертають увагу при рішенні про видачу вам кредиту. Значна частина відмов, а саме 80%, відбувається у зв'язку з негативною кредитною історією.

Тому про механізм видачі і про те, як перевірити і поліпшити свою кредитну історію, ми розповімо Вам у цій статті.

Для початку розберемося з тлумаченням деяких термінів.

Бюро кредитних історій — компанія, що надає відповідно до законодавства послуги по формуванню, обробцi та зберіганню кредитних історій, а також по наданню кредитних звітів.

Кредитна історія — це інформація про ваші кредити та статус їх погашення, яку БКІ (Бюро кредитних історій) отримує від партнерів: банків, страхових і лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів.

Якщо кредитна історія відсутня або має не найкращий вигляд, кредит буде отримати складніше і це додає чималих клопотів.

Бюро займається формуванням, обробкою і зберіганням кредитних історій, а також наданням кредитних звітів і супутніх послуг.

Крім цього, у компетенцію бюро входить:

- послуги, пов'язані з обробкою і аналізом інформації, яка складає кредитну історію;

- надання консультаційних послуг, пов'язаних з основною діяльністю Бюро;

- збір, обробка, використання всієї інформації, яка складає кредитну історію;

- надання кредитних звітів;

- зберігання інформації.

Звертаючись у будь-яку фінансову установу для отримання кредиту, потрібно надати свої паспортні дані і дати письмову згоду на їх опрацювання. Після чого БКІ надає вашу кредитну історію і рейтинг для кредитора. Весь цей процес відбувається на законних підставах.

Кредитна історія з високим рейтингом прискорює процес видачі вам кредиту.

Якщо кредитна історія має низький рейтинг, у вас можуть виникнути невеликі труднощі з позикою. CashMe — єдиний сервіс онлайн кредитування в Україні, який працює з поганими кредитними історіями і займається їх поліпшенням, а при відсутності історії — її формуванням.


Кредитний рейтинг — це важливий елемент і він може впливати також на наступне:

- на отримання пільг при оформленні кредиту;

- на рішення про відстрочення платежу в торгово-сервісній мережі;

- на працевлаштування в фінансову компанію або банк.

Щоб мати репутацію благонадійного позичальника, потрібно контролювати свою кредитну історію. Сьогодні ви можете це здійснити навіть за допомогою мобiльних додатків або зареєструвавшись на сайті Бюро.

Сервіс CashMe допомагає клієнтам у вирішенні фінансових проблем, які стосуються також кредитних історій. Ви можете задати питання і проконсультуватися з нами через сторінки соціальних мереж в Facebook и ВКонтакте.