Порівняльний аналіз онлайн і оффлайн сервісів. Причини скористатися онлайн сервісом

15.12.2016

У зв'язку з появою і впровадженням у свідомість споживача такої послуги, як онлайн кредитування, часто порушується питання про різницю в порівнянні з даною послугою в оффлайн-режимі. Ми не будемо казати, про те, що добре, а що погано. Ми дамо об'єктивну оцінку, відштовхуючись від видимих факторів і спираючись на споживчий досвід.


Те, що послуга кредитування перейде в онлайн-режим стало зрозумілим, коли покупки і запити послуг в Інтернеті стали перевищувати дані дії в оффлайні. Швидкість розвитку інформаційних технологій дає можливість будь-якому бізнесу вийти на новий і всім доступний рівень пошуку свого споживача.

Перехід в формат онлайн вніс зміни також в цілі НБУ на 2020 рік. Одне з пріоритетних завдань Національного банку на сьогоднішній день — просування концепції Cashless economy, яка полягає в розвитку безготівкових платежів і зміні звичок людей у ​​фінансовому напрямку. Правильно заданий темп ми можемо спостерігати вже зараз: частка безготівкових платежів у 2011 році становила 8,1%, а за підсумками 2015 року вона зросла до 31, 2%.


Безсумнівно, оффлайн сервіси мають свої плюси і місце в цій системі. Це більш звична модель взаємодії для багатьох клієнтів. У виборі формату кредиту важливу роль відіграє вік позичальника, а саме його схильність або вороже ставлення до інформаційних технологій.


Не варто ставитися до онлайн сервісів як до прямих конкурентів оффлайн кредитування. Ці два напрямки, як раз навпаки, повинні тісно взаємодіяти.

Головне — це створити налагоджений механізм і надати клієнтам право вибору локації, в якій буде здійснюватися процес, але маючи один незмінний елемент — це сформований міцний бренд з високим рівнем довіри. Адже де, якщо не у фінансовій сфері, головною рисою якості сервісу має бути довірливе ставлення.


Повертаючись до розгляду послуги онлайн кредитування, варто перелічити її особливості:


Простота і доступність.

Сайт у вас перед очима, вся необхідна інформація представлена у відкритому для вас доступі. У розділі «Допомога» є відповіді на різноманітні питання з боку позичальника.


Вам не потрібно виходити з дому.

Все що вам потрібно — вибрати відповідний сервіс, який надає комфортні для вас умови. Ви не зіткнетеся з проблемою «забув документ вдома». Вам не потрібно нікуди їхати. Тільки ввімкнути комп'ютер.


Якщо ви прихильник нових форматів звичних сервісів — послуга кредитування в режимі онлайн саме для вас.

Використовуючи сервіс CashMe, який має перелік даних переваг, ви можете бути впевнені в тому, що наші слова і наші дії відповідають одне одному.


Ми пропонуємо і забезпечуємо механізми:

Оформлення кредиту, не виходячи з дому.

Швидке рішення по кредиту.

Керування процентною ставкою.

Схвалення з поганою кредитною історією.

Реабілітація поганої кредитної історії.


Поки є попит — буде пропозиція. А попит на швидкі позики є завжди. Наш обов'язок, як представника українського сервісу онлайн кредитування, забезпечити не тільки якісне обслуговування, доступність і зрозумілість інформації, а й вивести онлайн послугу на високоякісний і довірчий рівень, щоб стати в один ряд з міжнародними флагманами — такі наші цілі.