Чому зростає попит на мікропозики серед українців

07.10.2016

Останнім часом все більше українців вибирають для себе мікропозики онлайн як альтернативу стандартним банківським кредитам. Щоб отримати  фінансову допомогу у банках, як правило, необхідно надати досить великий пакет документів, дані поручителів, а прийняття рішення про видачу  грошей займає чимало часу. Результат по заявці в сервісах онлайн кредитування можна отримати протягом півгодини, а для її оформлення не  потрібна особиста присутність.


З огляду на статистичні дані, попит на послугу мікрокредитування значно зріс у 2016 році, перевищивши показники 2015 року на 46%, а основною причиною для звернення до мікрофінансових організацій, як і раніше, є непередбачені фінансові витрати.


Переваг у послуги мікрокредитування для жителів України чимало. Так, наприклад, для оформлення кредиту не потрібна довідка з робочого місця про щомісячні доходи. Більшість сервісів онлайн кредитування підтримують можливість дострокового погашення без сплати додаткових комісій, а також послугу пролонгації для тих випадків, коли клієнт не може вчасно повернути позику або хоче продовжити період користування грошима. Також, інтернет кредит може бути оформлений будь-яким українцем, який з тих чи інших причин не відповідає вимогам банківських організацій для кредитування.


Сервіс CashMe також надає фінансову допомогу позичальникам, чия кредитна історія була зіпсована, зробивши їх небажаними персонами у банках і більшості кредитних компаній. При цьому, робота з такими клієнтами ведеться зі стандартною відсотковою ставкою, а їх кредитна історія поліпшується у рамках програми реабілітації, чому сприяє співпраця сервісу з найбільшими бюро кредитних історій України.


Таким чином, мікрокредитування у більшості випадків стає для українців єдино можливим варіантом отримати необхідну суму в кризовий час.


У сервісі CashMe ви завжди можете оформити кредит на вигідних умовах, достроково погасити його, сплативши відсотки виключно за фактичну кількість днів користування грошима, продовжити дію кредиту необмежену кількість разів, а також поліпшити кредитну історію, не переплачуючи за клеймо «неблагонадійного позичальника», як в інших організаціях.


Потрібна фінансова допомога? Є CashMe!