Як реабілітувати погану кредитну історію з CashMe

07.10.2016
Зіпсована кредитна історія здатна дуже ускладнити життя. У ті моменти, коли фінансова допомога необхідна терміново, кредити часто стають своєрідним рятувальним кругом, однак, якщо ви відзначені як неблагонадійний позичальник, то напевно вже зіткнулися з тим, що в більшості фінансових організацій перед вами закривають двері.

Сервіс CashMe не тільки видає позики з поганою кредитною історією, а й дозволяє реабілітувати її!

Як відбувається процес реабілітації кредитної історії?

Нами розроблена спеціальна програма, що дозволяє поліпшити кредитну історію у короткий термін. При цьому CashMe — перший сервіс на ринку України, який видає кредити людям із зіпсованою фінансової репутацією, не збільшуючи при цьому процентну ставку, як це робить більшість інших компаній. Тобто, вибираючи наш сервіс, ви можете отримувати позики, оплачуючи стандартний відсоток за користування грошима, і покращувати свою кредитну історію, наповнюючи новими позитивними мітками.

Процес реабілітації включає в себе 3 етапи, які передбачають видачу позик на менші суми і терміни, ніж при звичайних умовах роботи з сервісом. Поліпшення кредитної історії відбувається за допомогою отримання і своєчасного повернення мікрокредитів. Після проходження реабілітації ви зможете користуватися послугами нашого сервісу на загальних умовах, отримувати переваги, які забезпечуються для постійних клієнтів системами лояльності та бонусними програмами.

Хто може взяти участь у програмі реабілітації кредитної історії?

Ми розглядаємо заявки клієнтів з будь-кредитною історією, тому скористатися послугами нашого сервісу і поліпшити кредитну історію може кожен громадянин України. Відсоток схвалених заявок у CashMe значно вище, ніж в інших мікрофінансових організаціях завдяки спеціально розробленій системі скорингу.

Однак навіть CashMe може відмовити у позиці, якщо ви свідомо вказуєте неправдиву інформацію, перебуваєте у чорному списку нашого сервісу або з будь-яких інших причин, які можуть стати значним аргументом для прийняття негативного рішення по заявці.

Що потрібно зробити, щоб отримати схвалення? Бути з нами чесними. Ми ніколи не відмовляємо клієнтам без вагомих причин.

Потрібна фінансова допомога? Отримуйте її в CashMe і покращуйте свою кредитну історію разом з нами!