Як заробляти з CashMe

26.09.2016

Наші клієнти можуть не тільки отримати швидку фінансову допомогу саме тоді, коли вона їм дійсно потрібна, але й заробити реальні гроші, розповівши про CashMe своїм знайомим.


Ми виплачуємо 50 гривень за кожного нового клієнта, який скористався послугами нашого сервісу по вашій рекомендації й оформив мікропозику онлайн. Зароблені гроші ви можете вивести на свою карту у будь-який момент. Кількість рекомендацій не обмежена, а значить — ви можете отримувати необмежений прибуток щомісяця. Свої доходи ви зможете відстежувати в особистому кабінеті завдяки спеціально розробленій системі статистики.


Ми зацікавлені у тому, щоб співпраця з CashMe було максимально вигідною і довгостроковою, тому у нас діє спеціальна система додаткових винагород для постійних партнерів.

Чому співпрацювати з CashMe вигідно?

  • Широка цільова аудиторія. Кожен 3-й українець — наш потенційний клієнт.
  • Високий відсоток схвалення. Ми одобрюємо набагато більше заявок, ніж інші сервіси онлайн кредитування, адже CashMe працює з будь-якою кредитною історією і видає позики тим клієнтам, яких не розглядає більшість фінансових організацій.
  • Необмежені можливості заробітку. Ми зацікавлені у залученні нових клієнтів, тому не обмежуємо наших партнерів у кількості рекомендацій.
  • Виплати у будь-який момент. Ви можете вивести кошти зі свого бонусного рахунку тоді, коли вони вам потрібні.
  • Премії для постійних партнерів. Залучаючи більше клієнтів, ви отримуєте додаткову винагороду, що збільшує ваш заробіток.


Безлімітний дохід з CashMe - це просто!