Ми відкрились!

25.10.2016
Кожен день жителі України виявляють, що потребують фінансової допомоги, яку не завжди здатні забезпечити традиційні банки. Ми відкрилися, щоб вирішувати фінансові проблеми українців прямо тут і зараз, надаючи швидкі кредити на будь-які потреби.

Досліджуючи ринок, ми звернули увагу, що багато людей не можуть отримати мікропозику онлайн через зіпсовану кредитну історію або змушені брати кредити під дуже високий відсоток. Це підштовхнуло нас створити нове, більш гнучке рішення, яке є революційним у сфері онлайн кредитування.

CashMe — єдиний сервіс на ринку України, який дозволяє на загальних умовах отримати через інтернет кредит тим позичальникам, яким в більшості випадків відмовляють інші мікрофінансові організації та банки. При цьому, оформляючи позику в CashMe, клієнт може скористатися програмою реабілітації кредитної історії і поліпшити свій кредитний рейтинг.

Ми високо цінуємо довіру, надану нам, тому ключовим напрямком у вдосконаленні роботи є забезпечення найвигідніших умов. На відміну від інших сервісів кредитування, які надають одноразову знижку на перший кредит, програми лояльності CashMe дозволяють клієнтам знижувати процентну ставку і брати позики на більш великі суми під низький відсоток, діючий на постійній основі.

CashMe — автоматизований сервіс, який має людське обличчя. Ми завжди працюємо з кожним клієнтом індивідуально, а повторні кредити ви можете отримувати протягом 1 хвилини завдяки розробленій системі автоматичного прийняття рішень про видачу позики.

Потрібна фінансова допомога? Є CashMe!