CashMeВыдаем кредиты онлайн до 10 000 грн. на любые цели. Высокий процент одобрений, прозрачные и выгодные условия. Одобрение и перевод суммы на карту за 15 минут!ТОВ «НІКО КАПІТАЛ»ул. Кожумяцкая, 12А04050КиевUA+38 (044) 200 21 17Кредит онлайн на карту до 10 000 грн. от CashMeCashMeFBTwitterInstagram

Як отримати кредит

Оформлення кредиту у системі онлайн кредитування CashMe доступно будь-якому громадянину України, який має діючий паспорт і банківську карту. Щоб отримати гроші на свою карту автоматично, вам необхідно один раз пройти простий процес реєстрації і підписати договір. Заявки приймаються цілодобово 7 днів на тиждень.

Оберіть суму та строк

Гроші в кредит не виходячи з дому!

Один раз пройшовши процедуру реєстрації і ви зможете отримувати гроші автоматично.


Виберіть на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредиту. Мінімальний термін кредиту - 7 днів, максимальний - 30 днів. Максимальна сума кредиту для нових клієнтів - 2 000 гривень, для постійних клієнтів сума збільшується до 10000 гривень. Після цього, натисніть на кнопку «Отримати гроші».


Кредитна лояльність дозволяє вам брати кредит до 10000 гривень після 5-го кредиту. Термін і суму повернення ви можете побачити на кредитному калькуляторі.


Більш детальну інформацію можна отримати у розділі «Допомога».

Заповніть заявку у особистому кабінеті

Особистий кабінет представляє собою персональну сторінку користувача у сервісі CashMe, за допомогою якої можна управляти своїми кредитами та даними. Особистий кабінет створюється автоматично після проходження процесу реєстрації.


Якщо ви вже є користувачем сервісу CashMe, введіть свій номер телефону та пароль, які були зазначені при реєстрації, щоб увійти до особистого кабінету, та оформіть заявку. Якщо ви хочете взяти ваш перший кредит у системі, пройдіть простий процес реєстрації, підтвердивши свій телефонний номер та банківську карту.


Для підтвердження номеру телефону, який у подальшому буде використовуватись у якості логіну для входу до особистого кабінету, на ваш телефон буде відправлено SMS-повідомлення з кодом, який необхідно буде ввести у відповідне поле на сайті.


Після реєстрації ви зможете здійснити вхід до особистого кабінету та оформити заявку на отримання кредиту.


Більш детальну інформацію можна отримати у розділі «Допомога».

Підтвердіть банківську карту

Верифікація банківської карти необхідна для підтвердження того, що саме ви є її власником і маєте до неї доступ. Щоб пройти процес верифікації, введіть номер, термін дії та CVV код (3 останніх цифри на зворотній стороні) банківської карти, на яку ви плануєте отримувати кредитні кошти. Після зазначення всіх необхідних даних натисніть «Підтвердити».


З вашої карти буде зарезервовано випадкову суму до 1 грн., яка буде розблокована після проходження верифікації. Щоб підтвердити карту, вкажіть значення цієї суми у копійках у відповідному полі на сайті.


Більш детальну інформацію можна отримати у розділі «Допомога».

Підпишіть онлайн договор

Уважно ознайомтесь з умовами кредитного Договору та натисніть на кнопку “Приймаю умови”. Зверніть увагу, що згідно з положеннями Закону України № 675-VIII від 03.09.2015 «Про електронну комерцію», угоди в електронному вигляді укладаються за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором.


Більш детальну інформацію можна отримати у розділі «Допомога».

Подивитись договір

Ви отримуєте гроші на карту

Після отримання позитивного рішення по заявці на ваш телефонний номер, вказаний при реєстрації, буде відправлено SMS-повідомлення. Зарахування грошей на карту відбувається протягом декількох хвилин.


Якщо у вас виникли складності у процесі оформлення кредиту, ви можете знайти необхідну інформацію у розділі «Допомога» чи зв'язатись зі спеціалістами служби техпідтримки сервісу CashMe за номером +380 44 200 21-17.